חפש

משלוחים חינם של דיו למדפסת Brother

אלו ראשי דיו מומלץ לרכוש – תחליפיים או מקוריים? כיצד נדע שמחסניות דמו תואמות זהות בכמות ובאיכות למחסניות המקוריות? מהם הדרכים לבדוק זאת? המוכר של הדיו – אלו תכונות חשוב שיהיו לו? מדוע חשוב לדבוק בקנייה ממוכר בעל תודעת שירות חסרת פשרות ולא רק אחד שמחזיק במלאים גדולים ומגוונים? במה מתבטאת תודעת שירות של מוכר דיו?

כשאתם קונים ראש דיו למדפסת Brother, למשל, עומדת לכם הדילמה האם לרכוש מקורי או תואם, מה שלא היה כשרכשתם דיו בקניון או בחנות המחשבים הרשמית אליה אתם הולכים, שם החנות יכולה לספק רק מקורי, ובמחיר שוודאי שמתם לב לערכו הרב. תמיד, אחרי שמקבלים את החשבונית ומתקינים את הדיו מקוננת בכם המחשבה: "מי יודע מה היה קורה אם זו הייתה מחסנית תואמת. אולי היו עובדים עלי ומספקים לי מחסנית עם פחות דיו ממה שאמור להיות". בשל כך שזה יכול לקרות, היינו מעוניינים ללמד אתכם כיצד לבדוק שמספקים לכם מוצר תקין גם כאשר הוא תחליפי. נמליץ על 2 בדיקות:

דרישה לשקול כל מחסנית לפני הקנייה.

ווידוא שמדובר בחנות רצינית, הבוחנת בקפידה את מוצריה בטרם ההחלטה למכור אותם.

הבדיקה הראשונה נועדה לאשש שהכמות שיש באותה מחסנית ראש דיו למדפסת Brother המועמדת לקנייה היא הכמות החוקית על פי היצרן המקורי. הבדיקה השנייה נועדה לאשש שהדיו שבתוך המחסנית איכותי, לא מדולל מדי ולא יבש מדי.  

בדיקת משקל למחסנית

הבדיקה מתבצעת עם משקל מיוחד המשווק בתעשיית הדיו שנקרא "משקל ראשי דיו". המשקל שוקל ערך של מחסנית מקורית מלאה, ומשווה אותה למחסנית תואמת. כשתעשו בדיקה כזו, או תדרשו מהספק שיעשה אותה עבורכם, והמשקלים יהיו שווים או לפחות שקולים, ולא רחוקים זה מזה, תדעו שעל אף שמדובר במחסנית תואמת היא תספיק לכם כמו המחסנית המקורית.

בדיקת איכות למחסנית

עליכם לוודא שהחנות בה אתם קונים מחזיקה במעבדה ועובדים המתפקדים בתור נסיינים, אשר בוחנים כל מחסנית שנכנסת, ומוודאים כי הדיו בתוכה איכותי, לא יבש, ומתאים להדפסה בקנה מידה רחב כמו זה שהיה לאותו ראש דיו למדפסת Brother בגרסה המקורית.

לא מוצאים את המוצר? רוצים עזרה?

072-3300918
072-3300918
דיו או טונר למדפסת
60%
סט BROTHER LC 223
250 ₪
99 ₪
סט 4 ראשי דיו למדפסת ברדר j480dw ולדגמים : MFC J5320DW/J5620DW/J4420DW/J4620DW סט ראשי דיו של brother LC223 4 ראשי דיו מעולים,ללא תקלות! מגיע עם שנה של אחריות,ומשלוח חינם.
סט 4 ראשי דיו למדפסת תואמים brother lc123
99 ₪
סט 4 ראשי דיו תואמים פרימיום כמות הדפסה גדולה באיכות מעולה כולל משלוח ושנה אחריות דגם מדפסת מוביל : ברדר J470DW
סט 4 ראשי דיו תואמים brother lc1240
99 ₪
4 ראשי דיו תואמים BROTHER כולל משלוח חינם ושנה אחריות , מתאימים למדפסות : BROTHER mfc5910, MFC-J6910DW, MFC-J825DW, MFC-J430W, MFC-J625DW, MFC-J6510DW המחיר כולל משלוח ושנה אחריות
דיו למדפסת brother mfc j470dw
99 ₪
brother mfc j470dw 4 ראשי דיו , כולל שחור+אדום +צהוב +כחול כמות גדולה דגם LC123
מקומות ומפעילים
דיו או טונר למדפסת BROTHER
072-3300918
1.5 קמ
יש לכם מדפסת brother? במיוחד עבורכם שלל ראשי דיו וטונרים שלא יפסיקו להדפיס לכם, ועדיין תחסכו אלפי שקלים בחודש! כי אצלנו קונים דיו וטונרים למדפסת במחירי יבואן הכי נמוכים בשוק!!!! כן, שמעתם נכון אנו משווקים של המותג המוביל - מספקים מחירי עלות על מוצרי ההדפסה של BROTHER! לכן אל תהססו התקשרו עוד היום והתחילו לחסוך - כי ראשי דיו וטונרים קונים רק אצל היבואנים!!!  
טונרים למדפסת OKI
072-3300918
1.5 קמ
טונרים למותג המוביל OKI - מקורים ותואמים למקור - תוכלו לרכוש אצלנו במחיר הכי זול בשוק! אנו יבואני הדיו והטונרים הגדולים בשוק, משווקים דיו וטונרים לכל סוגי המדפסות ובינהים חברת OKI... כל הטונרים באיכות פרימיום, ובאחריות לשנה שלמה! אז אל תהססו והתקשרו....

תכונות חשובות המאפיינות את מוכר הדיו למדפסת שלכם

חרוץ, קשוב לכל אחד, גם לעובד שאינו מתמצא בבחירת ראש דיו למדפסת Brother, מקצועי, ניחן בסבלנות לסייע לכל צרכן למצוא את המחסנית שמתאימה למדפסת שלו, וחשוב מכל: מספק מחירים נוחים עבור כל סוגי המוצרים: מקוריים ותחליפיים. האחרון נובע מכך שהיצרניות מוצאות את אותו מוכר רציני, ומי שהקים חנות שעושה עבודה אטרקטיבית על בסיס ידע, ואז – הן מחליטות לתגמל אותו במחיר טוב על מנת שישיא להן רווחים באמצעות שירות מקצועי וחסר פשרות שהוא יספק בשמן. כמו כן, למוכר הדיו צריכים להיות תנאי משלוח אטרקטיביים, קלים למימוש ושאינם כרוכים במשאבים רבים.

מחירים ,משלוחים ,ואחריות של דיו למדפסת Brother!!!

המשלוחים אצלנו הם חינם לכל לקוח. הלקוח משלם, למעשה, רק על ראש דיו למדפסת, או קבוצת הראשים שהוא רכש באופן סיטונאי.

בנוסף קבלו מאתנו טיפ לגבי המשלוחים מאד חשוב: בעת עריכת משלוח, מלאו את ה- Storage שלכם. אל תזמינו מחסנית אחת, כי "זה מה שחסר במדפסת באותו רגע". תזמינו עשרות יחידות ותבטיחו מלאי זמין אצלכם ללא תלות בתדירות .

כשהספק שלכם הוא Inkjet Recycle ראש דיו למדפסת Brother יסופק באיכות גבוהה

בהזמנת ראש תואם, מובטח מוצר איכות, עם משקל זהה למשקל של ראש מקורי, ובאותה איכות. בנוסף, אנו מציעים משלוחים חינם לכל הארץ, תמיכה והדרכה גם ללקוחות שאינם בקיאים בתחום המדפסות והדיו למדפסות.

צרו קשר עם Inkjet Recycle לצריכת ראש דיו למדפסת Brother בטלפון 072-3300918!

לכל סוגי הדיו לחצו כאן